[Ranking] Największe hotele w Polsce 2017 / 2018 – BlendBerg🏨

Polska to kraj, który rozwija się bardzo dynamicznie. Łącząc to z bardzo ciekawym położeniem geograficznym i wszelkimi atrakcjami turystycznymi z niego wynikającymi, jest to miejsce, które przyciąga turystów. Oprócz zagranicznych zwiedzających, także ciągle bogacący się Polacy bardzo chętnie udają się na wakacje na terenie swojego państwa. Morze, różne pasma górskie oraz mnogość przepięknych zabytków architektonicznych są bardzo kuszącą opcją na spędzenie swojego wolnego czasu właśnie w tych rejonach.
1. Atrakcje turystyczne Polski

Kraj nad Wisłą posiada bardzo ciekawą ofertę turystyczną. Na północy jego terytorium jest bowiem Morze Bałtyckie. Na południu rozciągają się góry: Świętokrzyskie, Karpaty i Sudety. Dodatkowo, można wyróżnić wiele przepięknych miast, których urokliwe zakątki oczarują niejednego turystę. Mowa tutaj przede wszystkim o Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, czy Trójmieście. Nie sposób nie wspomnieć także o Zamościu, którego specjalna, kołowa architektura sięga czasów renesansu! 2. Różnorodna oferta noclegowa

W Polsce każdy znajdzie coś dla siebie – także jeśli chodzi o nocleg. Jest to kraj, w którym urlop może być naprawdę tani, wystarczy tylko poszukać tego typu oferty. Dla osób, które chcą postawić przede wszystkim na wysoki standard i komfort, także znajdzie się odpowiednie rozwiązanie. W niemal każdym dużym mieście w Polsce, czy też okolicy turystycznej znajduje się dobrej klasy hotel. Po takim miejscu z pewnością można spodziewać się wygody i luksusu.
#colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel { margin-bottom: 0px !important; background-color: #ffffff; border: 0px solid #ffffff; border-radius: 0px; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-default > .wpsm_panel-heading { background-color: #ffffff !important; border-color: rgba(0,0,0,0.05); border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; text-align:center; } #colorbox_main_container_3213 .colorbox_singel_box{ margin-bottom:20px !important; padding-top: 5px; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-title{ margin-top: 0 !important; margin-bottom: 0 !important; font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; font-family: Open Sans !important; word-wrap:break-word; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-title span{ font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; vertical-align: middle; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-body{ color: #5e5e5e !important; background-color:#ffffff !important; font-size:18px !important; font-family: Open Sans !important; overflow:hidden; text-align:center} @media (max-width: 992px){ .colorbox_singel_box{ width:50% !important; } } @media (max-width: 786px){ .colorbox_singel_box{ width:100% !important; } } 🎉Pozyskaj nowych klientów🎉
Biznesowe Bazy B2B z Aktualnymi Kontaktami (Mail/Telefon/Adres)
Otrzymaj rabat -5% na pierwsze zamowienie🎂**#PierwszeZamówienie**🎂
3. Największe polskie hotele

Różnorodność hoteli w Polsce jest bardzo duża. Począwszy od tych małych, które raczej przypominają duże pensjonaty, poprzez średniej klasy, w których obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, aż po największe hotele w Polsce, których marka stanowi o jakości. Z pewnością, do największych hoteli w nadwiślańskim kraju należy zaliczyć Hilton, Marriott oraz hotel Gołębiewski, ale także Odyssey ClubHotel Wellness & SPA, czy też Bajkowy Zakątek. Są to miejsca, które można wyróżnić jeśli chodzi o wyjątkowe noclegi w Polsce.

3.1 Hotel Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Ten pięciogwiazdkowy hotel znajdujący się w Dąbrowie koło Kielc, z pewnością warty jest uwagi. Jest on perełką na mapie województwa świętokrzyskiego, której wybór powinien rozważyć każdy amator luksusowego wypoczynku. Hotel charakteryzuje bardzo nowoczesna architektura, która doskonale komponuje się z górami świętokrzyskimi.
W hotelu znajduje się 38 pokoi, z których widok prowadzi na urokliwy las oraz na Kielce. Dla bardziej wymagających przygotowane są 4 apartamenty z dużymi tarasami. Wnętrza charakteryzuje przede wszystkim nowoczesność, okraszona pastelowymi barwami. Na terenie obiektu znajduje się Spa, restauracja, sauny i baseny oraz klub nocny. Przeczytaj: [Ranking] Największe firmy niemieckie w Polsce 2017 / 2018🇩🇪

3.2 Hotel SPA Bajkowy Zakątek

Jeśli ktoś ceni sobie zaciszny i niepowtarzalny klimat Mazur oraz oryginalne noclegi w Polsce powinien on rozważyć pobyt w Bajkowym Zakątku. Jest to wyjątkowy hotel Spa, który poza pensjonatem Zapiecek oferuje noclegi w stylizowanych warmińskich domach z akcentami regionalnymi. Kompleks znajduje się w samym sercu Warmii i Mazur, nieopodal malowniczej wsi Guzowy Piec. Jeśli chodzi o najciekawsze miejsca noclegowe w Polsce, z pewnością można do nich zaliczyć Bajkowy Zakątek.
Hotel SPA Bajkowy Zakątek to 100 miejsc noclegowych w Zapiecku oraz warmińskich domach. Jest to jedna z ciekawszych opcji jeśli chodzi o 5 gwiazdkowe hotele w Polsce. W kompleksie znajduje się także duża sala bankietowa, 4 sale konferencyjne, restauracja, Spa oraz plaża nad jeziorem. Można także skorzystać z tzw. Doliny Siły i Witalności, w której niezwykle popularną rozrywką jest paintball, czy też park linowy. Można tam także poczuć adrenalinę, podczas jazdy quadem po specjalnym torze. To wszystko składa się na nieśmiałe stwierdzenie, że jest to najfajniejszy hotel w Polsce.

3.2 Marriott

Jest to największa na świecie międzynarodowa sieć amerykańskich luksusowych hoteli. Jej siedzibą jest Bethesda w Stanie Maryland. Sieć hoteli została jednak założona w Waszyngtonie w 1927 roku. Obecnie w posiadaniu korporacji jest ponad milion pokoi w niespełna 6000 hoteli zlokalizowanych w 110 państwach. Jest to marka szanowana i respektowana na całym świecie. Z pewnością to właśnie przez wzgląd na nazwę wielu klientów zatrzymuje się w hotelach Marriott.
W naszym kraju znajduje się jeden hotel Marriott, o którym mówi się, że jest to najdroższy hotel w Polsce. Otwiera on także ranking hoteli w Polsce. Jest on zlokalizowany przy warszawskich Alejach Jerozolimskich. Dysponuje on 523 pokojami gościnnymi. Wśród nich znajduje się niemal 100 apartamentów, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Bez wątpienia, jest to najbardziej luksusowy hotel w Polsce. Dodatkowo, dla lubiących dreszczyk emocji Marriott będzie idealną bazą noclegową, ponieważ na jego terenie znajduje się kasyno. Wyróżnić należy także dostępność ekskluzywnego pasażu handlowego oraz wybornych lokali gastronomicznych. Marriott zdecydowanie wygrywa ranking hoteli w Polsce 2016. Sprawdź naszą pełną bazę hoteli!

3.3 Hilton

Jest to sieć hoteli, których tradycja sięga już niemal wieku. Powstała bowiem w 1919 roku w Cisco, USA. Dzisiejsza siedziba znajduje się w stanie Wirginia, a konkretniej w McLean. Według danych Hilton zatrudnia ponad 135 000 pracowników co notuje go wysoko w tej kategorii wśród branży hotelarskiej. Ciekawostką jest, że jedną z dziedziczek założyciela sieci hotelarskiej jest słynna Paris Hilton.
W Polsce znajduje się kilkanaście hoteli Hilton, w tym 4 zlokalizowane w samej Warszawie. Kolejne 9 jest w budowie, a 6 w planach. Większość z istniejących już hoteli to obiekty pięciogwiazdkowe. Każdy z nich słynie więc z luksusowych wnętrz oraz dodatkowych atrakcji mających zapewnić gościom znakomitą rozrywkę, jak i niezwykłe noclegi. Jeśli chodzi o hotel pięciogwiazdkowy wymagania są spore, więc każdy klient będzie zadowolony z usług oferowanych przez Hilton.

3.4 Gołębiewski

Tadeusz Gołębiewski to prawdziwy król polskiego hotelarstwa. Odziedziczył on ten przydomek, gdyż jest on twórcą największej w Polsce sieci hotelowej. Pierwszy hotel – w Mikołajkach – powstał niemal od razu po wejściu w życie ustawy o swobodzie gospodarczej. Dzisiaj jest on właścicielem czterech gigantycznych hoteli, które doskonale prosperują. Co więcej, zatrudnia on niemal 2000 ludzi.
Gołębiewski posiada jedne z najlepszych hoteli w Polsce. Są one ulokowane w czterech miejscach na mapie Polski. Są to wspomniane już wcześniej Mikołajki, oraz Białystok, Wisła i Karpacz. Ostatnią wielką inwestycją polskiego króla hotelarstwa będzie piąty hotel – w Pobierowie. Według zapowiedzi ma on posiadać rzeszę niesamowitych atrakcji. Turyści już czekają aż Gołębiewski zasili hotele 5 gwiazdkowe nad morzem swoją obecnością. 4. Bazy danych polskich hoteli

Hotele w Polsce cieszą się bardzo dużą popularnością. Ich sukces spowodowany jest głównie tym, że nasz kraj jest bardzo atrakcyjny pod względem turystycznym. Dodatkowym atutem przemawiającym za wybraniem hotelu jest to, że jakość serwowanych usług jest pewna zawsze na tak samo wysokim poziomie. Jest to bardzo opłacalna gałąź biznesu, o czym świadczą ciągle budowane nowe hotele w Polsce 2017.
Aby dotrzeć do jak największej ilości polskich hoteli, z pewnością warto zainwestować w profesjonalną bazę danych. Taką usługę oferuje Blendberg. Warto skorzystać z tej oferty, gdyż na pierwszą bazę danych, nowy klient otrzyma 25% rabatu!
#colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel { margin-bottom: 0px !important; background-color: #ffffff; border: 0px solid #ffffff; border-radius: 0px; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-default > .wpsm_panel-heading { background-color: #ffffff !important; border-color: rgba(0,0,0,0.05); border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; text-align:center; } #colorbox_main_container_3213 .colorbox_singel_box{ margin-bottom:20px !important; padding-top: 5px; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-title{ margin-top: 0 !important; margin-bottom: 0 !important; font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; font-family: Open Sans !important; word-wrap:break-word; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-title span{ font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; vertical-align: middle; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-body{ color: #5e5e5e !important; background-color:#ffffff !important; font-size:18px !important; font-family: Open Sans !important; overflow:hidden; text-align:center} @media (max-width: 992px){ .colorbox_singel_box{ width:50% !important; } } @media (max-width: 786px){ .colorbox_singel_box{ width:100% !important; } } 🎉Pozyskaj nowych klientów🎉
Biznesowe Bazy B2B z Aktualnymi Kontaktami (Mail/Telefon/Adres)
Otrzymaj rabat -5% na pierwsze zamowienie🎂**#PierwszeZamówienie**🎂
#colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel { margin-bottom: 0px !important; background-color: #ffffff; border: 0px solid #ffffff; border-radius: 0px; } #colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel-default > .wpsm_panel-heading { background-color: #ffffff !important; border-color: rgba(0,0,0,0.05); border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; text-align:center; } #colorbox_main_container_3210 .colorbox_singel_box{ margin-bottom:20px !important; padding-top: 5px; } #colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel-title{ margin-top: 0 !important; margin-bottom: 0 !important; font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; font-family: Open Sans !important; word-wrap:break-word; } #colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel-title span{ font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; vertical-align: middle; } #colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel-body{ color: #5e5e5e !important; background-color:#ffffff !important; font-size:18px !important; font-family: Open Sans !important; overflow:hidden; text-align:left} @media (max-width: 992px){ .colorbox_singel_box{ width:50% !important; } } @media (max-width: 786px){ .colorbox_singel_box{ width:100% !important; } } Datantify Team
Tekst Wspólny Zespołu Datantify
Mail