Poradnik – jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?🛒

Sprzedaż internetowa należy do dynamicznie rozwijających się metod transakcji handlowych. Coraz więcej sklepów stacjonarnych wprowadza opcję zakupu swoich produktów przez stronę www. Wskazanym sposobem sprzedaży zainteresowały się również osoby, które nie prowadzą żadnej działalności gospodarczej, ale chciałyby pozbyć się nieużywanych lub niepotrzebnych rzeczy. 1. Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?

Istnieje wiele platform, na których można umieścić swoje oferty i znaleźć potencjalnego klienta. Niewątpliwe, do najbardziej popularnych serwisów należy Allegro, które daje możliwość wystawienia przedmiotów przez osoby prywatne oraz przedsiębiorców. Sprzedaż na allegro to szerokie grono możliwości –  obejmuje zarówno produkty nowe, jak i artykuły używane z różnych kategorii. Znajdziemy tu kosmetyki, ubrania, elektronikę, a nawet samochody i motocykle. Nic dziwnego więc, że tak wiele osób korzysta z usług tego portalu – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeśli Twoja przygoda z tym serwisem transakcyjnym dopiero się rozpoczęła i zastanawiasz się jak sprzedawać na Allegro lub jako bardziej doświadczony użytkownik szukasz sposobów by zwiększyć swoją sprzedaż, poniższy artykuł niewątpliwe rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.
2. Podstawy sprzedaży na Allegro

Jak już wiemy, sprzedawanie na Allegro to działanie, którego mogą podjąć się zarówno osoby prywatne, jak i różnego rodzaju firmy. Niezależnie od podmiotu prawa, każdy interesant musi posiadać konto na platformie, za pomocą którego będzie w stanie wystawiać swoje produkty. No właśnie, jak wystawiać rzeczy na Allegro? Po pierwsze, muszą być one przyporządkowane do odpowiedniej kategorii, zawierać niezbędne parametry, opis oraz nazwę. W kolejnym etapie wybierane zostają zdjęcia przedstawiające artykuł, określa się cenę i decyduje o formie płatności. Za dodatkową opłatą można wybrać opcje promowania i tym samym wyróżnić swoją ofertę. Aukcja Allegro może być przeprowadzona w dwojaki sposób :

 1. za pomocą licytacji, gdzie pozostali użytkownicy będą podbijać cenę artykułu na zasadzie “kto da więcej” w określonym przedziale czasowym;
 2. poprzez opcję Kup teraz, dzięki której klient będzie mógł niezwłocznie przejść do płatności i nabyć produkt. Użytkownik otrzymuje wiadomość na e-mail przypisany do swojego konta w sytuacji, gdy jego przedmiot zostanie sprzedany. Jeżeli wraz z końcem aukcji nie udało się sprzedać artykułu, można go ponownie wystawić.

2.1 Prowadzenie sklepu i jego reklama

Jeżeli jesteś użytkownikiem, który prowadzi swój własny sklep to zespół Allegro przygotował dla Ciebie specjalną opcję – Konto Firmowe. Cechuje się ono szeregiem dodatkowych usprawnień, które mogą okazać się pomocne w znalezieniu nowych klientów. W celu utworzenia takiego konta obok podstawowych danych należy podać również numer NIP lub REGON firmy – wszystkie wskazane informacje zostają dokładnie zweryfikowane, a w sporadycznych przypadkach serwis będzie wymagał przesłania potwierdzających  dokumentów. Dodatkowo, automatycznie utworzy się również konto fakturowe, a przy nazwie użytkownika pojawi się napis firma oraz ikonka teczki, dzięki czemu łatwo będzie można rozpoznać profil przedsiębiorcy.
Nie ulega wątpliwości, że samo konto i wystawienie na nim przedmiotów nie jest gwarancją udanej transakcji. Skuteczna sprzedaż na Allegro opiera się również na dobrej reklamie, którą oferuje niniejsza platforma handlowa. Dzięki ofertom sponsorowanym (tzw. Allegro Ads) użytkownik może wyróżnić swoją aukcję jako pierwszą w miejscach najpopularniejszych na stronie. Sprzedawca wybiera przedmioty, które chce wypromować, ustala budżet dzienny oraz stawkę za kliknięcie, którą będzie zobligowany zapłacić. Zaletą takiego systemu jest możliwość reklamowania się jeszcze tego samego dnia oraz bieżące monitorowanie sprzedaży, zainwestowanych kwot oraz zwrotu z inwestycji w specjalnej zakładce Statystyki. Dzięki takiej formie reklamy wiele małych firm zyskało popularność, a nawet konkuruje obecnie z największymi markami o zainteresowanie klientów.

2.2 Super Sprzedawcy – jak to działa i jaki ma wpływ na sprzedaż?

Konto Firmowe wiąże się również z możliwością otrzymania statusu Super Sprzedawcy. Jeśli chcemy uczestniczyć we wskazanym programie należy:

 • prowadzić konto nie krócej niż przez 30 dni,
 • posiadać minimum 100 ocen za poprzedni rok (w tym co najmniej 20 za ostatnie 30 dni)
 • uzyskać minimalną średnią (4,950) z przyznanych gwiazdek
 • charakteryzować się brakiem ostrzeżeń za naruszanie regulaminu w okresie ostatnich 30 dni
 • posiadać maksymalnie 1 nierozwiązaną dyskusję na każde 5 000 transakcji
 • dbać o najwyższą jakość obsługi klienta Dlaczego warto przystąpić do tej akcji? To korzyść nie tylko dla samego sprzedawcy, ale również dla klienta. Oferta, która przypisana jest do kategorii objętej programem, zostaje oznaczona specjalnymi monetami, które kupujący może zbierać i wymieniać na bony na kolejne zakupy. Opcja nabycia przedmiotu taniej sprawi, że klient częściej będzie wybierał aukcję, która umożliwi mu takie działanie. Otrzymanie statusu Super Sprzedawcy stanowi więc kolejną podpowiedź jak skutecznie sprzedawać na Allegro.
  Zbieranie monet i wymiana ich na kupony to nie wszystko, co może zachęcić klienta do wybrania oferty Super Sprzedawcy. Sprzedaż przez Allegro z pewnością będzie bardziej efektywna, gdy kupujący zobaczą, że użytkownik jest rzetelny, uczciwy i  cieszy się dobrymi opiniami. Nie trzeba opisywać swoich pozytywów na stronie i gwarantować najwyższej jakości usług  – widoczne wyróżnienie w postaci Super Sprzedawcy mówi o tym samo za siebie.

2.3 System komentarzy sposobem na zaufanie

Nie da się ukryć, że duży wpływ na wybór naszej oferty mają oceny i komentarze wystawione przez kupujących – to właśnie na ich podstawie inni użytkownicy mogą budować o nas swoje zdanie. Warto więc, by były to przychylne opinie, które zachęcą do zakupu i potwierdzą wysoką jakość obsługi klienta. Sprzedaż Allegro bywa jednak różna – zdarzają się czasem pewnie niezrozumienia przez co możemy otrzymać status nie polecam. Platforma transakcyjna pozwala jednak wytłumaczyć się sprzedającemu – może on odpowiedzieć na negatywny komentarz. Zanim jednak nabywca wystawi niższą ocenę, zespół Allegro zasugeruje mu rozpoczęcie dyskusji ze sprzedawcą poprzez Wsparcie Pozakupowe. W ten  sposób można uniknąć niepotrzebnego stresu i chwalić się na swoim koncie samymi pozytywnymi opiniami, które przyciągną klientów. Przeczytaj: Poradnik – Najskuteczniejsze techniki sprzedażowe📊 3. Skuteczne zwiększenie sprzedaży na Allegro

Wiemy już jak wystawić rzecz na Allegro, znamy podstawy sprzedaży i dbamy o dobre opinie, ale jednak zainteresowanie naszą aukcją nie jest tak duże, jak oczekujemy… No właśnie, co wtedy?

3.1 Dlaczego sprzedaż Allegro jest wciąż niska?

Jesteśmy pewni, że wszystko robimy poprawnie – mamy czytelne opisy, dbamy o pozytywne komentarze i sprawnie kontaktujemy się z klientem. Nie zawsze jednak jesteśmy świadomi drobnych niedociągnięć, bądź możliwości, które oferuje nam serwis. Co jest nie tak? Czy reklama jest za mało atrakcyjna? Może ceny są za wysokie? I czy aby na pewno przeprowadziliśmy analizę konkurencji? Spokojnie, z odpowiedzią przychodzi poniższy poradnik, w którym dowiemy się jak sprzedać na Allegro by w pełni wykorzystać potencjał systemu i mieć z tego jak największą korzyść

3.2 Skuteczna reklama aby dać się zauważyć

Bardzo możliwe, że nie jesteśmy jedynymi użytkownikami w serwisie, którzy proponują właśnie taki produkt. Czasem przychodzi nam konkurować z wielkimi markami, których artykuły są już znane. Nie oznacza to, że mamy się poddawać i bezczynnie czekać na zainteresowanie klienta – tu z pomocą przychodzi nam reklama. Niejedna aukcja Allegro małego przedsiębiorstwa została wypromowana do takich rozmiarów, że z łatwością wybiła się wśród ofert popularniejszych firm. Na reklamę składa się wiele czynników decydujących o zauważalności oferty. Sprawdź, czy zwróciłeś na nie uwagę, podczas tworzenia swojej oferty!

3.2.1 Działanie wyszukiwarki – zwróć uwagę na tytuł aukcji!

Wyszukiwarka Allegro – od tego zaczyna się przygoda klienta z serwisem. Interesant wpisuje w nią nazwę poszukiwanego przedmiotu lub usługi z możliwością przeszukiwania również opisów, które będą zawierać daną frazę. Działanie wyszukiwarki jest jednak ściśle powiązane z tytułem jaki nadamy naszej aukcji. Należy więc dobrać odpowiednie słowa, które pozwolą nam trafić w potencjalne wyrażenia wpisywane przez klienta, a co za tym idzie, wpłynąć na naszą sprzedaż na Allegro. Przykładowo, planujemy sprzedać worek na buty marki Nike – wiemy, że jest to solidny produkt i chcemy aby wszyscy zainteresowani na pierwszy rzut oka byli świadomi jego funkcjonalności. Jednak nazwa: SUPER EXTRA NOWY WOREK!!! ORGINALNY Z NIKE!! jest… mało efektywna. Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę przy wprowadzaniu tytułu?

 • w nazwie umieszczamy nazwę producenta, model, rozmiar, czy kolor produktu
 • wskazujemy dokładną nazwę oferowanego artykułu
 • unikamy powtórzeń
 • zwracamy uwagę na ortografię – błąd w stylu Orginalny nie może mieć miejsca
 • rezygnujemy z takich epitetów jak: extra, super, cool
 • nie używamy wyrazów typu: polecam, tylko u nas, promocja oraz informacji o szybkiej wysyłce, loginie, czy mieście odbioru Tytuł: Oryginalny worek na buty Nike – uniwersalny, czarny brzmi więc znacznie lepiej i z pewnością będzie częściej wyszukiwany przez zainteresowanych niż nazwa wskazana przykładowo wcześniej. Pamiętaj, że klientom zależy na konkretach – z pewnością nikt nie będzie wpisywał słowa PROMOCJA w celu odnalezienia czarnego worka na buty. Musisz więc wejść “w skórę” klienta, pomyśleć co Ty byś wpisał w wyszukiwarkę na jego miejscu i sprawdzić, czy aukcja Allegro na pewno widnieje pod odpowiednim tytułem.
  #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel { margin-bottom: 0px !important; background-color: #ffffff; border: 0px solid #ffffff; border-radius: 0px; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-default > .wpsm_panel-heading { background-color: #ffffff !important; border-color: rgba(0,0,0,0.05); border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; text-align:center; } #colorbox_main_container_3213 .colorbox_singel_box{ margin-bottom:20px !important; padding-top: 5px; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-title{ margin-top: 0 !important; margin-bottom: 0 !important; font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; font-family: Open Sans !important; word-wrap:break-word; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-title span{ font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; vertical-align: middle; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-body{ color: #5e5e5e !important; background-color:#ffffff !important; font-size:18px !important; font-family: Open Sans !important; overflow:hidden; text-align:center} @media (max-width: 992px){ .colorbox_singel_box{ width:50% !important; } } @media (max-width: 786px){ .colorbox_singel_box{ width:100% !important; } } 🎉Pozyskaj nowych klientów🎉
  Biznesowe Bazy B2B z Aktualnymi Kontaktami (Mail/Telefon/Adres)
  Otrzymaj rabat -5% na pierwsze zamowienie🎂**#PierwszeZamówienie**🎂

3.2.2 Miniatura i zdjęcia

Wybierając zakupy przez internet nie mamy możliwości sprawdzenia materiału, poznania zapachu czy przymierzenia produktu. Jedynym sposobem na potwierdzenie opisu swojego artykułu jest umieszczenie jego zdjęcia. Sprzedaż przez Allegro bez żadnej wizualizacji przedmiotu będzie znikoma – nie przyciągnie oka potencjalnego klienta, przez co on nie zainteresuje się naszą aukcją i nawet w nią nie zajrzy.
Samo umieszczenie zdjęcia to jednak nie wszystko. Musimy pamiętać, by była to grafika, która nie pochodzi z innych stron internetowych. Takie obrazy często chronione są prawem autorskim – jeśli nie uzyskamy zgody na ich wykorzystanie musimy liczyć się z konsekwencjami prawnymi z tego tytułu.
Najlepszym sposobem, który stanowi kolejny element odpowiedzi na pytanie jak zwiększyć sprzedaż na Allegro, jest wykonanie zdjęć samemu. Nie musisz posiadać do tego najnowszego aparatu z lampą błyskową – wystarczy, by zdjęcie było wyraźne i rzetelnie przedstawiało przedmiot. Wstawiane obrazy powinny obejmować różne ujęcia artykułu, który umieszczamy zawsze na jednolitym tle – można wykorzystać do tego biały obrus lub jasną ścianę. Zrezygnujmy także z dodatkowych ozdób jak ramki i napisy, które wyglądają mało profesjonalnie w oczach klienta.
Częstym problemem jest nie tylko jakość zdjęć, ale i ich ilość. Na aukcjach Allegro użytkownicy wstawiają niekiedy jedną grafikę przedstawiającą produkt – to niestety za mało. Warto umieścić więcej obrazów, które będą pokazywać artykuł z różnych stron. Wtedy klient będzie miał możliwość dokładniej zobaczyć towar i upewnić się, że nie zawiera wad.
Zrobiliśmy wyraźne zdjęcia, jest ich sporo, każde przedstawia produkt z różnej perspektywy – wszystko się zgadza. Teraz przyszedł czas na wybranie miniatury, która pojawi się bezpośrednio przy tytule naszej aukcji i wpłynie na naszą sprzedaż na Allegro. Zdarza się, że sprzedawcy wybierają nieodpowiednią fotografię, na której znajduje się jedynie część produktu. Należy zawsze wskazać wyraźne zdjęcie przedstawiające cały artykuł z odpowiedniej perspektywy, tak by nasza oferta wyglądała jak najbardziej wiarygodnie i zachęciła klienta do zapoznania się z nią. Pamiętaj także o standardach Allegro – na miniaturce nie umieszczaj żadnych logotypów, tekstów oraz dodatkowych ikon.

3.2.3 Pozycja na liście wyszukiwań

Pierwsza pozycja na liście wyszukiwań i wysoka sprzedaż Allegro gwarantowana! Co zrobić by nasza oferta nieustannie pięła się w górę? Platforma transakcyjna sortuje wyniki po trafności – w celu uzyskania jak najwyższej pozycji należy zwrócić uwagę na parę wspomnianych już wcześniej kwestii, które mają wpływ na miejsce naszej oferty w wyszukiwarce.
Zacznijmy od podstaw – przyjrzyjmy się ponownie naszym zdjęciom, tytułowi i opisowi przedmiotu. Pamiętajmy, by zdjęcia były wyraźne, bez żadnych zdobień i napisów, precyzyjny tytuł ma zawierać konkretne słowa kluczowe, które klient z założenia mógłby wpisać w wyszukiwarkę, a opis powinien być czytelny i zawierać wszelkie niezbędne informacje.
Jeżeli wszystkie powyższe warunki zostały spełnione a my wciąż zastanawiamy się jak zwiększyć sprzedaż na Allegro to czas sprawdzić parametry produktu, które ustawiliśmy. Często artykuł zostaje źle przypisany do kategorii przez co ciężko odnaleźć naszą ofertę. Przykładowo, pierścionek powinien znajdować się w kategorii Biżuteria. Następnie dokładnie wybierzmy inne parametry jak podkategorię, kolor, motyw czy kruszec – starajmy się uwzględnić jak najwięcej charakteryzujących cech.

3.2.4 Sposoby wyróżnienia i promowania aukcji

Nie ma lepszego sposobu by dać się zauważyć niż pozycja na liście promowanych ofert. W celu znalezienia swojej oferty we wspomnianym miejscu należy zainteresować się opcjami wyróżniania kampanią Allegro Ads, o którym wspomnieliśmy już wcześniej.
Jeżeli posiadamy odpowiedni tytuł, zdjęcia, opis i ustawiliśmy szczegółowe parametry a mimo wszystko nasza sprzedaż wcale nie wzrasta to nawet z niewielkim budżetem Allegro Ads może pomóc nam wypromować swoją ofertę. Brak kupujących nie musi wcale wynikać z atrakcyjności naszej aukcji, a z przyczyn związanych z silną konkurencją, którą mogą tworzyć znane już klientom marki.
Promowanie za pomocą Allegro Ads to rozwiązanie, dzięki któremu nasze oferty staną się bardziej zauważalne, a my dowiemy się jak sprzedać na Allegro w najbardziej efektywny sposób. Wystarczy wybrać aukcje, które chcemy wyróżnić i ustalić stawkę za kliknięcie w ofertę, a będzie ona wyświetlana w najpopularniejszych miejscach na stronie.
Obok promowania przez Allegro Ads możemy również wybrać szereg opcji wyróżniających nasz produkt. Za dodatkową opłatą oferta zostanie podświetlona na niebiesko lub pogrubiona – dzięki temu z łatwością wyróżni się na tle innych aukcji.
Możemy odznaczać się również swoją jakością! Status wspomnianego wcześniej Super Sprzedawcy także zachęca innych użytkowników do skorzystania z naszej oferty. Warto więc zebrać wystarczającą ilość opinii i zadać o najwyższą jakość swoich usług.

3.3 Są klienci a sprzedaży brak – dlaczego tak się dzieje?

Możemy pochwalić się profesjonalnymi zdjęciami i trafnym tytułem, wyróżniliśmy nawet naszą aukcję dodatkowym pogrubieniem przez co z pewnością trafia do większego grona klienteli, ale mimo to sprzedaż wciąż nie wzrasta. Przyszedł czas na szczegóły i zbadanie wnętrza naszej aukcji – być może tu znajduje się przyczyna naszego niezadowolenia.

3.3.1 Opis i wygląd ogólny aukcji Allegro

Niezbędnym elementem każdej aukcji jest opis przedmiotu, który sprzedajemy. Ważne, by informacje w nim zawarte były prawdziwe i rzeczywiście odnosiły się do oferowanego artykułu. Skuteczna sprzedaż na Allegro wiąże się z rzetelnymi danymi, które odnoszą się do stanu naszego przedmiotu, jego zalet i ewentualnych uszkodzeń.
Jeżeli nasz opis jest po prostu ciągiem słów, nie ma w nim żadnych wyróżniających  znaczników i nagłówków to z pewnością nie przyciągniemy uwagi klienta. Podzielmy tekst na odpowiednie części, dodajmy punktory oraz pogrubienia – taka estetyka jest przyjemniejsza dla oka i zainteresowany z pewnością przeczyta opis do końca.
Kolejnym błędem jest umieszczenie niepotrzebnych informacji, które można zawrzeć w specjalnych zakładkach. Wiadomości odnośnie zwrotów, reklamacji, czy gwarancji umieść w Warunkach tych kategorii. Dane o sprzedającym także nie powinny znajdować się w głównym opisie – jest do tego specjalne miejsce, w którym użytkownik może pochwalić się swoimi opiniami oraz wskazać dane do kontaktu.
Pamiętajmy także o ogólnym wyglądzie aukcji Allegro. Ważne jest odpowiednie rozmieszczenie zdjęć, tekstu oraz wybranie kolorów, które nie będą się ze sobą “zlewać”.

3.3.2 Wiarygodność sprzedawcy

Robienie zakupów przez internet może wydawać się ryzykowne – nie możemy realnie zetknąć się z towarem, przez co nie mamy pewności, czy jego stan jest taki jak na zdjęciu ze strony. Co więcej, może okazać się, że wybrany artykuł w ogóle nie istnieje lub sprzedający najzwyczajniej nam go nie wyśle. W polskim ustawodawstwie istnieje szereg regulacji, które zabezpieczają konsumenta przed nieuczciwymi praktykami. Klient może jednak sam sprawdzić wiarygodność sprzedającego poprzez zwrócenie uwagi na jego oceny i komentarze. Zadbajmy o to, by było ich jak najwięcej na naszym profilu – oczywiście tych pozytywnych. W sytuacji, gdy użytkownik wystawi nam negatywną opinię, starajmy się zawsze na nią odpowiedzieć i dojść do porozumienia.
Niewątpliwe, największa sprzedaż na Allegro nastąpi wtedy, gdy klienci zaufają sprzedawcy, a on spełni ich podstawowe wymagania takie jak zachowanie zgodności towaru z opisem oraz wysoka jakość świadczonych usług. Wiąże się to z ciągłością kontaktu podczas przeprowadzania transakcji czy wysłaniem przesyłki na czas. Pamiętajmy zatem, by sprawdzać skrzynkę mailową, odbierać telefony i nie pozostawiać obietnic bez pokrycia w stylu: “Odezwę się do Pana jutro”.

3.3.3 Czas realizacji zamówienia

Oczywiście, czasami nie mamy wpływu na to, jak długo przewoźnik będzie dostarczał przekazany towar do klienta. Jednak w swojej ofercie należy wskazać przewidywany czas dostawy i firmę kurierską, która przekaże paczkę – w ten sposób kupujący będzie w stanie zaplanować odbiór.
Działanie przewoźnika to nie wszystko – sprzedawca powinien wysłać towar w jak najszybszym terminie po zaksięgowaniu wpłaty. Niezwłoczne działanie przyspieszy czas oczekiwania, przez co zyskamy w oczach klienta i możemy liczyć na pozytywny komentarz.

3.3.4 Cena

Jesteś pewny, że Twój przedmiot jest wart swojej ceny – w końcu to solidne wykonanie i idealny stan. Ale czy sprawdziłeś ile podobnych produktów znajduje się już w serwisie? Można wiedzieć jak wystawić coś na Allegro, ale niekoniecznie być świadomym tego, jak to sprzedać.
Zacznij od przejrzenia ofert konkurencji. Jeśli znajdziesz wiele zbliżonych artykułów oznacza to, że nie możesz wyznaczyć zbyt wygórowanej ceny. Opcja najniższej kwoty też nie jest dobrym pomysłem – klientom może wydawać się, że z Twoim produktem po prostu jest coś nie tak. Najlepszym pomysłem będzie określenie ceny średniej, która nie będzie znacząco odbiegać od przeciętnych proponowanych przez innych użytkowników.
W sytuacji nowego produktu na Allegro (i braku jakiejkolwiek konkurencji) można samemu kształtować ceny przedmiotu. W tym przypadku z pewnością poświęcimy jednak więcej czasu, uwagi oraz pieniędzy na wypromowanie artykułu i trafienie do klienta. 4. Skuteczna sprzedaż na Allegro od zaraz!

Handel internetowa – pewna droga, w której możesz zyskać dużą grupę klientów. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednią platformę transakcyjną jak Allegro, założyć konto, wystawić przedmiot na aukcję i umiejętnie nią zarządzać.
Mamy nadzieję, że niniejszy poradnik rozwiał wszelkie wątpliwości odnośnie tego jak zwiększyć sprzedaż na Allegro. Teraz przyszedł czas na wdrożenie zmian i uwag – nie zapominaj o podstawach precyzyjnego tytułu, czytelnego opisu oraz dobrej reklamy. I pamiętaj, że najlepsza sprzedaż to ta zbudowana na zaufaniu i dobrych opiniach swoich klientów.
#colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel { margin-bottom: 0px !important; background-color: #ffffff; border: 0px solid #ffffff; border-radius: 0px; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-default > .wpsm_panel-heading { background-color: #ffffff !important; border-color: rgba(0,0,0,0.05); border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; text-align:center; } #colorbox_main_container_3213 .colorbox_singel_box{ margin-bottom:20px !important; padding-top: 5px; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-title{ margin-top: 0 !important; margin-bottom: 0 !important; font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; font-family: Open Sans !important; word-wrap:break-word; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-title span{ font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; vertical-align: middle; } #colorbox_main_container_3213 .wpsm_panel-body{ color: #5e5e5e !important; background-color:#ffffff !important; font-size:18px !important; font-family: Open Sans !important; overflow:hidden; text-align:center} @media (max-width: 992px){ .colorbox_singel_box{ width:50% !important; } } @media (max-width: 786px){ .colorbox_singel_box{ width:100% !important; } } 🎉Pozyskaj nowych klientów🎉
Biznesowe Bazy B2B z Aktualnymi Kontaktami (Mail/Telefon/Adres)
Otrzymaj rabat -5% na pierwsze zamowienie🎂**#PierwszeZamówienie**🎂
#colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel { margin-bottom: 0px !important; background-color: #ffffff; border: 0px solid #ffffff; border-radius: 0px; } #colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel-default > .wpsm_panel-heading { background-color: #ffffff !important; border-color: rgba(0,0,0,0.05); border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; text-align:center; } #colorbox_main_container_3210 .colorbox_singel_box{ margin-bottom:20px !important; padding-top: 5px; } #colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel-title{ margin-top: 0 !important; margin-bottom: 0 !important; font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; font-family: Open Sans !important; word-wrap:break-word; } #colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel-title span{ font-size: 24px !important; color: #5e5e5e !important; vertical-align: middle; } #colorbox_main_container_3210 .wpsm_panel-body{ color: #5e5e5e !important; background-color:#ffffff !important; font-size:18px !important; font-family: Open Sans !important; overflow:hidden; text-align:left} @media (max-width: 992px){ .colorbox_singel_box{ width:50% !important; } } @media (max-width: 786px){ .colorbox_singel_box{ width:100% !important; } } Datantify Team
Tekst Wspólny Zespołu Datantify
Mail